O NAS

DLA KOGO JESTEŚMY

Nasza oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć umiejętności w zakresie prowadzenia samochodu lub udoskonalić już posiadane.

Program nauczania został opracowany przez doświadczonych instruktorów na podstawie zdobytej praktyki. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Jesteśmy szkołą rodzinną, w której panuje miła i przyjazna atmosfera.

Podczas zajęć w naszym ośrodku kursant jest przygotowywany nie tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

NASZYM KURSANTOM GWARANTUJEMY:

  • JAZDA SAMOCHODEM Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW
  • DOGODNE I PEŁNE GODZINY ZAJĘĆ
  • WSZYSTKIE NIEZBĘDNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE W CENIE KURSU

100%

Najlepsi instruktorzy


0%

Brak ukrytych kosztów

NASI INSTRUKTORZY

W naszej firmie zatrudniamy tylko najlepszych. Dzięki uczestnictwu w dodatkowych szkoleniach organizowanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego znają najlepsze metody nauki.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

Prowadzone są przy użyciu materiałów dydaktycznych (filmy, slajdy, prezentacje) i pomocy multimedialnych.


CO NAS WYRÓŻNIA

Zanim wybierzesz inną szkołę niż nasza dowiedz się, czy oferuje tak samo wysoką jakość usług. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, na które należy zwrócić uwagę wybierając Ośrodek Szkolenia Kierowców:


W szkołach jazdy zatrudniani są często niedoświadczeni oraz niesprawdzeni instruktorzy. Zawsze warto zapytać jak długą praktykę, jaką zdawalność oraz jakie dodatkowe szkolenia przechodził dany instruktor. W naszej szkole zatrudniamy tylko zaufanych ludzi, wybitnie znających swój fach, dla których szkolenie kursantów to życiowa pasja.

Najlepsi Instruktorzy

Wiele szkół zachęca kursantów absurdalnie niskimi cenami, niestety podczas szkolenia musicie Państwo dodatkowo płacić za wszystko. Okazuje się, że odpłatne są materiały szkoleniowe, badania lekarskie, egzaminy wewnętrzne oraz wszystkie druki. My gwarantujemy, że cena kursu jest ostateczna.

Brak ukrytych kosztów

Ośrodki szkolenia kierowców bardzo często oszczędzają na szkoleniu teoretycznym, jest to bardzo prosta metoda, ponieważ po pierwszej godzinie nieciekawych zajęć kursant sam ma ochotę jak najszybciej iść do domu. My skupiliśmy się na tym, żeby to pierwsze szkolenie oddawało w teorii jak najwięcej problemów czekających na przyszłego kierowcę, tak żeby podczas zajęć praktycznych móc szlifować technikę kierowania pojazdem.

Rzetelnie prowadzona teoria

Bardzo ważną rzeczą są samochody jakimi dysponuje dana szkoła. Trzeba zwrócić uwagę na to czy są to pojazdy, którymi obecnie zdaję się egzamin państwowy, w jakim są stanie technicznym (szczególnie w dużych ośrodkach rzadko kiedy na bieżąco usuwane są usterki, wymieniana opony itp.), czy są wyposażone w klimatyzacje (podczas słonecznych dni jest to naprawdę niezbędne). W naszej szkole możesz mieć pewność, że wszystkie powyższe warunki będą spełnione.

Dobre samochody

Podczas szkolenia praktycznego wielu instruktotrów ma swoje sposoby na oszczędzanie paliwa. Podstawowym jest skracanie do minimum tras podczas jazd. zawsze przecież można postać w korku lub np. przez 15 godzin szkolenia jeździć po placu manewrowym. Są to niestety praktyki powszechne. Możemy zapewnić, że u nas jazdy odbywają się nie tylko w Kaliszu, ale również po trasach szybkiego ruchu.

Długie, ciekawe trasy

Położenie placu manewrowego ma niezwykle istotne znaczenie. Szkoły jazdy w ramach oszczędności decydują się najczęściej na wynajęcie terenu na obrzeżach Kalisza, gdzie niekiedy dojazd zajmuje nawet 30 minut nudną trasą, na której niewiele można się nauczyć, ponieważ ile można mówić o tym samym. Nasz plac znajduje się przy Szlaku Bursztynowym więc dojazd nie stanowi żadnego problemu.

Bliskość placu manewrowego

Przed rozpoczęciem szkolenia warto dowiedzieć się jakimi materiałami szkoleniowymi dysponuje szkoła. Często ośrodki szkolenia kupują hurtowo materiały dydaktyczne wraz z zestawami pytań egzaminacyjnych, które rozdają lub sprzedają przez cały rok. W tym czasie prawo drogowe zmienia się kilka razy, a pytania egzaminacyjne jeszcze częściej. W naszej szkole kupujemy zestawy szkoleniowe przed każdym kursem i rozdajemy je za darmo każdemu kursantowi.

Aktualne oraz darmowe materiały szkoleniowe

Biuro czynne:
Pn. - Pt.: 8:00 - 20:00
Sob.: 8:00 - 16:00

Przed wizytą w biurze prosimy o kontakt telefoniczny.

Tel czynne bez przerwy.

Zajęcia praktyczne ustalane indywidualnie:
codziennie od 6:00 - do 22:00

Kontakt